Predaj kvalitného stavebného materiálu rôznych značiek, dovoz priamo k Vám na stavbu. Predaj a montáž plastových okien, realizácie stavieb na kľúč...
Vykonávame stavebné práce rôzneho druhu: murárske práce, sadrokartón, zateplovanie objektov, fasády, omietky, revízie elektroinštalácií atď.
Ponúkame vysoko kvalitné farby značky TOLLENS. Pri vývoji a výrobe produktov vždy kladie dôraz na kvalitu, užitočné vlastnosti a ekológiu.
Predávame plechovú strešnú krytinu značky REGAMET, vyrobenú najmodernejšou technológiou z kvalitných pozinkovaných plechov s organickým povlakom.

Profil firmy

Firma SETO stav bola založená v roku 2003 s centrálou v Bratislave.

SETO - Radoslav SetnickýHlavným zameraním firmy v jej začiatkoch boli elektroinštalačné a revízne práce. Neskôr sa pole pôsobnosti rozšírilo o ďalšie produkty a služby, aby sme mohli poskytnúť našim zákazníkom komplexné služby v oblasti stavebníctva.
V roku 2006 sa sídlo firmy presunulo do Starej Turej kde sídli aj dnes.

V súčasnosti ponúkame našim klientom predaj a dovoz stavebného materiálu, kompletnú realizáciu stavieb, všetky druhy stavebných činností, zateplovanie, sadrokartóny, revízne práce, rekonštrukcie, prerábky rodinných domov a bytových jadier, predaj a montáž plastových okien, plechové strešné krytiny, miešanie a predaj interiérových aj exteriérových farieb, odbornú poradenskú činnosť a ďalšie služby...

Zameriavame sa hlavne na región Stará Turá, Nové Mesto nad Váhom a okolité regióny.