Predaj kvalitného stavebného materiálu rôznych značiek, dovoz priamo k Vám na stavbu. Predaj a montáž plastových okien, realizácie stavieb na kľúč...
Vykonávame stavebné práce rôzneho druhu: murárske práce, sadrokartón, zateplovanie objektov, fasády, omietky, revízie elektroinštalácií atď.
Ponúkame vysoko kvalitné farby značky TOLLENS. Pri vývoji a výrobe produktov vždy kladie dôraz na kvalitu, užitočné vlastnosti a ekológiu.
Predávame plechovú strešnú krytinu značky REGAMET, vyrobenú najmodernejšou technológiou z kvalitných pozinkovaných plechov s organickým povlakom.
SETO - služby

Stavebné práce

Vykonávame stavebné práce rôzneho druhu:

Kompletná realizácia stavieb, stavebné a murárske práce, sadrokartóny, zateplovanie objektov, fasády, omietky, maliarske práce, elektroinštalácie a revízie, prerábky bytových jadier, rekonštrukcie, montáže plastových okien, plechové strešné krytiny, miešanie a predaj farieb, odborná poradenská činnosť...

Prečo sa rozhodnúť pre nás?

V dnešnej dobe je trh presýtený množstvom rôznych stavebných firiem a drobných živnostníkov pochybnej kvality.
My sa zameriavame v prvom rade na kvalitu odvedenej práce na ktorú poskytujeme záruku a v prípade problémov ich aj promptne riešime.