Predaj kvalitného stavebného materiálu rôznych značiek, dovoz priamo k Vám na stavbu. Predaj a montáž plastových okien, realizácie stavieb na kľúč...
Vykonávame stavebné práce rôzneho druhu: murárske práce, sadrokartón, zateplovanie objektov, fasády, omietky, revízie elektroinštalácií atď.
Ponúkame vysoko kvalitné farby značky TOLLENS. Pri vývoji a výrobe produktov vždy kladie dôraz na kvalitu, užitočné vlastnosti a ekológiu.
Predávame plechovú strešnú krytinu značky REGAMET, vyrobenú najmodernejšou technológiou z kvalitných pozinkovaných plechov s organickým povlakom.
TOLLENS vzorkovník

Profesionálne farby TOLLENS pre interiér aj exteriér

Firma TOLLENS bola založená v roku 1748 v Holandsku. Od roku 1990 je firma TOLLENS 100% vlastníctvom nadnárodného koncernu MATERIS PAINTS.
Sídlo tejto spoločnosti je v Paríži, vlastní 3 výrobné závody - dva vo Francúzsku, jeden v Holandsku.
Je dominantným dodávateľom stavebných náterových hmôt na francúzskom trhu. S farbami TOLLENS sa môžte stretnúť u 230 distribútorov v mnohých európských krajinách, napr. v Španielsku, Holandsku, Belgicku, Grécku, Rusku, Českej republike, ale aj v niektorých krajinách po celom svete, napr. v Číne, Izraeli, Kazachstáne.

TOLLENS je nositeľom certifikátu ISO 9002 a pri vývoji a výrobe nových výrobkov vždy kladie dôraz na kvalitu, užitočné vlastnosti pre zákazníka a ekológiu.

V našej ponuke nájdete široký výber profesionálnych farieb pre interiér aj exteriér:.
Penetračné a základové náterové hmoty, tmely, interiérové náterové hmoty, systém antigraffiti, dekoratívne systémy, náterové hmoty na podlahy, emaily na drevo, lazúrovacie nátery na drevo, fasádne náterové hmoty, náterové hmoty na kov, laky...

Namiešame Vám ľubovoľné množstvo farby podľa Vášho výberu zo vzorkovníka do 24 hodín.